Koncerty

­

­

Poniżej znajdziecie Państwo terminarz organizowanych przez nas spotkań. Zachęcamy do zapoznania się informacjami zawartymi w ulotkach wprowadzających w dane wydarzenie. Są one przygotowane do drukowania dwustronnego. Polecamy również dokumentację fotograficzną z naszych koncertów.

Terminarz imprez 2017/2018

Terminarz imprez 2016/2017

Terminarz imprez 2015/2016

Terminarz imprez 2014/2015

Terminarz imprez 2013/2014

Recenzje i opinie

Jeżeli pragniecie Państwo być informowani o najnowszych wydarzeniach organizowanych przez nasze Towarzystwo, zapraszamy do zapisania się do Newslettera.

Liczymy i mamy nadzieję, że w naszych muzycznych propozycjach znajdą Państwo coś dla siebie. Zapraszamy serdecznie do udziału w naszych spotkaniach z żywą muzyką.

Zapraszamy również do dzielenia się recenzjami z naszych koncertów. Szczególnie liczymy na osoby, które odkryły coś nowego, które coś zainteresowało. Pragniemy w ten sposób podkreślić, jak wielką rolę muzyka odgrywa we współczesnym świecie, dając nam wytchnienie, chwilę refleksji i zapomnienie od zwykłych, codziennych spraw. Państwa wrażenia, opinie oraz sugestie, prosimy przesyłać na adres towarzystwo.szeligowski@gmail.com. Wszystkie będzie można przeczytać na stronie Recenzje i opinie.

Pragniemy poinformować, że wszystkie organizowane przez nas koncerty objęte są patronatem medialnym:

Stacji radiowych:

LOGO-EMAUS

­­

RMF-Classic-logo-bordo

­­

logoMerkury1

­

Regionalnej stacji telewizyjnej:

 WTK_logo_kolor_RGB

Regionalnego portalu informacyjnego:

epoznan_logo