Letnie Warsztaty Muzyczne 2020

Szanowni Państwo,
czas najwyższy by rozpocząć działania i przygotowania do kolejnej edycji Letnich Warsztatów Muzycznych Szeligowskiego.
Towarzystwo im. Tadeusza Szeligowskiego od 2014 roku, w każde wakacje organizuje Letnie Warsztaty Muzyczne dla uczniów i absolwentów Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. nr 2. Za każdym razem, przez minimum 10 dni, pod okiem fachowców, dzieci w atmosferze zabawy, chłonąc muzykę wszystkimi zmysłami, wspólnie przygotowują się do muzycznego finału. Dzieci grają i śpiewają bardzo różne utwory  muzyki klasycznej ale również jazz, blues, rock, improwizacje muzyczne, a nawet hard rock.
W tym roku nasze działania zaplanowane są w terminie 29 lipca (środa) – 9 sierpnia (niedziela) br.
12 warsztatowych dni wypełni muzyka, zabawa, integracja i przyroda:) ponieważ gościć będziemy w Ośrodku Edukacji Przyrodniczej w Chalinie. Ośrodek będzie wyłącznie do dyspozycji 35 uczestników warsztatów.
Wszystkich chętnych prosimy o dokonywanie zgłoszenia przez aktywny formularz w linku poniżej. Udział w warsztatach jest dostępny dla dzieci z klas III – VIII
Postaramy się by kolejne warsztaty były fajną przygodą i dobrze spędzonym czasem. Na bieżąco przekazywać będziemy informacje z Chalina za pomocą utworzonej na potrzeby warsztatów grupy w jednym z popularnych komunikatorów internetowych. Mamy nadzieję, że dzięki temu rodzicie będą  spokojni o swoje pociechy i pewni, że się one nie nudzą, nie tęsknią, nie szlochają i… odpoczywają od elektronicznych gadżetów i od innych pokus i czaso-pożeraczy.
Całkowity kosztów warsztatów to 1.500 zł 
O udziale w Letnich Warsztatach Muzycznych Szeligowskiego 2020 decyduje kolejność zgłoszeń:)
 
Zapraszamy do wspólnej przygody i pozdrawiamy serdecznie
Towarzystwo im. Tadeusza Szeligowskiego w Poznaniu
ul. Bydgoska 4, 61-127 Poznań